OPTYK

W Salonie Optycznym OKO.M możecie Państwo wybierać spośród 900 opraw okularowych. Od 2009 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Rodenstock, prestiżowego producenta soczewek okularowych i opraw korekcyjnych. Naszym klientom oferujemy profesjonalny dobór soczewek progresywnych za pomocą zintegrowanego systemu wideocentracji Rodenstock. Oferta obejmuje opiekę, konsultacje optometryczno-optyczne, okresowe przeglądy oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach dostępnych części.
Zakupy w naszym salonie można sfinansować w korzystnym systemie ratalnym (10×0%). Naszym klientom oferujemy także bezpłatną dostawę.

BADANIE WZROKU

Zyskaj nową jakość spojrzenia dzięki regularnym badaniom kontrolnym. Badania wzroku przeprowadzamy każdorazowo podczas wizyty lekarskiej. Wizyta pomaga rozpoznać indywidualne potrzeby Pacjenta związane z trybem pracy oraz wykonywanym wysiłkiem wzrokowym. Finalnie Pacjent otrzymuje szczegółowo dobraną receptę na okulary progresywne bądź jednoogniskowe. Najbardziej wymagającym Pacjentom oferujemy także aplikację soczewek kontaktowych sferycznych, torycznych oraz progresywnych.

PROMOCJE

BADANIE GRATIS. Wszystkim klientom oferujemy możliwość przeprowadzenia bezpłatnego badania wzroku. Badanie wykonywane jest przez optometrystę i obejmuje komputerowe badanie wzroku, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego, pomiar ostrości wzroku oraz przygotowanie recepty okularowej.
DRUGA PARA OKULARÓW za 1 zł przy zakupie okularów z soczewkami progresywnymi. Oferujemy okulary do czytania w promocyjnej cenie 1 zł. Oferta dotyczy opraw optycznych z określonej grupy oraz soczewek okularowych, organicznych z powłoką antyrefleksyjną, w zakresie +/-6,00 Sph 2,00 Cyl.
PROMOCJA SŁOŃCA – przy zakupie okularów korekcyjnych klienci mogą wybrać dla siebie drugą parę okularów z soczewkami przeciwsłonecznymi, korekcyjnymi za jedyne 150 zł. Oferta dotyczy kompletnych okularów (oprawa + soczewki), oprawy z określonej grupy soczewek organicznych, barwionych w kolorze fizjologicznym (szary/brąz 50-85%), +/-6,00 Sph 2,00 Cyl.
DZIECIĘCA PROMOCJA – kupując jednoogniskowe soczewki organiczne z powłoką antyrefleksyjną płacisz tylko raz. Jeżeli w ciągu 6 miesięcy zmieni się recepta okularowa Twojego dziecka, Salon Optyczny OKO.M wymieni soczewki na nowe, bez dodatkowych opłat. Oferta jest jednorazowa i ważna przez 6 miesięcy od daty zamówienia okularów (dotyczy soczewek +/- 6,00 Sph 3,00 Cyl.).

OKULARY PROGRESYWNE

Okulary z wieloogniskowymi soczewkami progresywnymi to idealne rozwiązanie dla Pacjentów, którzy potrzebują okularów, by widzieć wyraźnie z bliska i daleka. Moc soczewki zmienia się w zależności od tego, przez którą część się patrzy, dając jednocześnie komfort wyraźnego widzenia blisko, daleko oraz w odległościach pośrednich.
Jeżeli chcesz się zdecydować na zakup okularów z soczewkami progresywnymi pamiętaj, że nie tylko cena będzie wyznaczać komfort widzenia.
Podstawą jest dobre dopasowanie produktu do Twoich potrzeb, recepty okularowej i wybranej oprawy. W Salonie Optycznym OKO.M wszystkie pomiary wykonywane są na zdalnym systemie wideocentracji firmy Rodenstock.
Jest to komputerowy system służący do wykonywania trójwymiarowych pomiarów cyfrowej jakości, niezbędnych do aplikacji soczewek progresywnych. Pokażemy, jak mógłbyś widzieć w takich okularach oraz jak będziesz wyglądać w nowych oprawkach.

OKULARY SPORTOWE

Mamy sprawdzone rozwiązania dla każdego użytkownika okularów korekcyjnych, który chce uprawiać sport bez ograniczeń. Narciarstwo, jazda na rowerze, tenis, golf, pływanie i wiele innych dyscyplin sportowych nie stanowią dla nas problemu.
Jako jedni z nielicznych we Wrocławiu posiadamy w sprzedaży oprawy włoskiej firmy Rudy Project, wiodącego producenta okularów sportowych dla amatorów i zawodowców.
Każdy model może być indywidualne dopasowany pod względem rodzaju soczewek do danej dyscypliny sportowej oraz do różnych warunków atmosferycznych. Większość opraw sportowych pozwala na zamontowanie wkładki korekcyjnej lub soczewki dostosowanej do korekcji okularowej klienta.
W ofercie posiadamy także okulary korekcyjne do pływania oraz profesjonalne maski do nurkowania.

Powrót